Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) , kredi kartı ile yapılabilir.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; 10 iş günü içinde ürün bedelini hesabınıza iade edilir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler onaylanması akabinde 7-14 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size öncelikli bilgi verilecektir. Ürün Teslimatı ile ilgili ön görülemeyen bir sorun olması halinde ürün bedeli kullanıcıya iade edilir.

4) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. (Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir) Bu nedenle SATICI firma sorumlu tutulamamaktadır.

Ürün sepetinize eklendi.

Alışverişe devam et Sepeti görüntüle